Loo endale õige strateegiaga koduleht

Registreerumine lõppeb

Müük on lõppenud!!

Hästi toimiv koduleht on nagu õigesti kokku pandud mosaiik, kus iga detail on paigas.

Kui sul on kodulehekülg, aga sa kulutad sotsiaalmeedias tunde oma teenuste ja toodete promomiseks samal ajal, kui teised räägivad, kuidas neil kodulehekülg teeb „pool tööd ära“, siis on aeg teha oma  koduleheküljele totaalne muutumine.

Kui sa kulutad suure osa oma tööajast klientide jahtimisele, muu hulgas tead täpselt, mis päeviti, millistes Fb gruppides oma tooteid/teenuseid promoda, sest

 • kodulehekülje kaudu ei jõua sinuni peaaegu ühtki päringut,
 • sinu e-poe ostukorvid püsivad tühjana ja
 • liitumised uudiskirja või tasulise liikmeskonnaga püsivad nullilähedal, siis

ei tööta sinu kodulehekülg sinu kasuks!

Kahtled, kas sul üldse on võimalik oma kodulehe kaudu müüki kasvatada. See nõuab ju eriteadmisi ja oskusi, mida sul lihtsalt pole. Ettevõtmise juhtimisega kaasnevat stressi on niigi palju.

Kui sa kahtlustad või suisa tead, et sinu koduleheküljega on midagi valesti, aga sa ei saa sa täpselt aru, mida ja kuidas parandada, siis osale neljanädalasel kursusel, mille järel on su kodulehekülg läbinud uuenduskuuri ja valmis kevadiseks kasvuspurdiks. Kursuse lõpuks on sul külastajatele esitleda kodulehekülg, kus nad saavad teha soovitud ostud/päringud kiiresti ja kergusega, sest lehel liikumine on nende jaoks loogiline.

Kuidas sa end tunneks, kui sinu postkastis tervitavad sind pidevalt päringud ja e-poes on tihedam liiklus kui pealinnas tipptunnil? Kui uudiskirjaga ja tasulise kogukonnaga liitujate vahel käib pingelisem rebimine kui sportlastel olümpiakulla pärast? 

Osale kursusel ja pane kodulehekülg enda kasuks tööle!

Virtuaalne sekretär administraator

Mida saad kursuselt?

 • Praktilised oskused: õpid oma kodulehekülge üles ehitama ja kujundama nii, et see ainult ei köida tähelepanu, vaid viib ka müügini.
 • Konkreetsed tulemused: igal nädalal keskendume ühele tähtsale teemale ja teeme praktilise tunni, kus saad teadmisi rakendada.
 • Toetav kogukond: Facebooki grupp ja chat kuhu saad postitada oma muresid ja küsida nõu. Oleme üksteisele toeks ning aitan sul koos teistega saavutada selgus.

Miks peaksid liituma?

 • Säästad aega ja saavutad tulemused. Katse-eksitus meetod võib näida küll odav, aga maksad selle eest oma ajaga, mille võiksid kasutada raha teenimiseks. Samuti võib eksimine tuua kaasa kulukaid õppetunde sh saamata jäänud tulu.
 • Oskad muuta kodulehe külastajad klientideks. Sul on teadmised tõhusatest strateegiatest, millega jõuad potentsiaalsete klientideni kiiresti ja muudad külmad kontaktid soojadeks müügivõimalusteks.
 • Isikubrändi kasv ja tuntus. Õppides looma koduleheküljele struktuuri ja sisu, saad luua isikubrändi, mis tõmbab ligi uusi jälgijaid ning aitab konkurentidest eristuda.

Ära raiska aega katsetamisele – lase käiku kursuselt saadavad teadmised ja kasvata oma ettevõtet!

Kursusega saad liituda kuni 25. veebruari südaööni ainult 198€ eest.

Võimalik tasuda kolmes võrdses osas (66€) kolme kuu jooksul, ilma lisatasudeta.

See kursus on sulle, kui:

 • Oled valmis muutma oma kodulehekülje ülesehitust ja sisu, et suurendada oma kliendibaasi ja müüginumbreid.
 • Oled valmis panustama enda arengusse ja kasvatama oma ettevõtte tuntust.
 • Oled valmis teadmised oma ettevõtte tõhusalt esitlemise ja klientide kaasamise kohta ka ellu viima.

See kursus ei ole sulle, kui:

 • Otsid kiiresti rikastumise võimalust.
 • Ootad muutusi ja edu ilma omapoolse aktiivse osaluseta.
 • Ei ole huvitatud isiklikust ja professionaalsest kasvust.

Kursuse ajakava

29.02 kell 11.00

Sissejuhatus kursusesse

5.03 kell 11.00

Esimene samm sinu äri edukuse suunas – avasta oma ideaalne klient.

7.03 kell 11.00 – 13.00

Külalisesineja Birgit Itse – Tulemuslikud tekstid sinu kodulehele. 

12.03 ja 14.03 kell 11.00

Paku kliendile loogilist ja lihtsat kasutajakogemust.

19.03 ja 21.03 kell 11.00

Toote/teenuse leht, mis köidab kliente.

26.03 ja 28.03 kell 11.00

Kontaktileht ja selle mõju sinu ärile.

Kursusel osalejana:

 • Tead, kes on sinu sihtrühm;
 • Oskad oma sihtrühmalt koguda turunduseks vajalikku infot;
 • Tead, mis elemendid peaksid avalehel olemas olema;
 • Tead, millised tekstid võiksid olla sinu toote/teenuse lehel;
 • Oskad neid tekste kirjutada (boonuskoolitus);
 • Tead, kuidas luua selgesti mõistetavat kontaktilehte;

Lisanduvad boonused

Kodulehe ühe lehekülje audit – Kairi Mäe

Saad valida oma koduleheküljelt ühe lehe, millele teen enne kursust auditi. Vaatan lehe üle ja jagan sulle mõtteid, mida tasub muuta.

Audit aitab Sul tuvastada lehe nõrkusi ja parendada selle efektiivsust ning kasutajasõbralikkust, mille abil saad suurendada oma kodulehe külastatavust ja konversiooni.

Isiklik virtuaalne abiline abimees

Tulemuslikud tekstid sinu kodulehele  – Birgit Itse

Tulemuslikud tekstid koduleheküljel töötavad sinu kasuks. Need annavad infot sinu toodete ja teenuste kohta lihtsalt ja selgelt, kuid siiski isikupäraselt. 

Sinu kodulehekülje tekstid on põhjus, miks eelistatakse sinu pakkumist konkurendi omale. 

Kuidas siis kirjutada veebitekste, mis teeksid vähemalt osa müügitööst sinu eest ära? Mida sinna üldse kirjutama peaks? Kuidas leida aega ja motivatsiooni, kui kirjutamine on keeruline? 

Kaks tundi kestev praktiline koolitus keskendubki sellele, mida ja kuidas kirjutada nii, et tekste loetaks ja nende põhjal ka tegutsema hakatakse.

 

Birgit Itse on kirjanik, tekstilooja ja kirjutamismentor, kes on oma sõnul kõikidel ametikohtadel otsinud võimalusi end kirjalikult väljendada.

Eestis elades töötas ta üle 13 aasta ajakirjanikuna, 2019. aasta lõpus Šotimaale Aberdeeni kolimise järel lõi ta oma kirjutamisteenust pakkuva ettevõtte, täiendas oma teadmisi rahvusvahelistel kursustel, avatud ülikoolis ning isikliku juhendajaga.  

Lisaks turundusega seotud ametikohtadel Eestis, on ta töötanud Aberdeeni Science Centre’i turunduse ja ürituste koordinaatorina. 

Alates 2021. aasta kevadest on ta jaganud oma teadmisi ja kogemusi seminaride ja mentorluse vormis nii üksi kui ka koos teiste turundusekspertidega, samuti rahvusvahelistel konverentsidel. 

Ta on oodatud esineja kohalikel sõnakunsti õhtutel ja külaline rahvusvahelistes taskuhäälingutes. 

Rohkem infot leiab www.birgit-itse.com

“Kasumlik meiliturunduse” väljakutse

10 tunnine koolitus, avasta meiliturunduse võimalused! 

Hakka juba täna koguma uute klientide kontakte ja muuda oma meiliturundus kasumlikuks.

 • Kuidas täita oma meililist uute klientide kontaktidega.
 • Mida kirjutada, et panna lugejad reageerima sinu pakkumistele.
 • Kuidas alustada kontaktide kogumist, kui sul puuduvad selleks vajalikud tehnilised teadmised.
 • Milline meiliturunduse platvorm sobib sinu ettevõtte vajaduste jaoks.
 • Kuidas vältida suuri kulusid alustades meiliturundusega.
Boonus meiliturundus

Sigrit Säga on ettevõtja, koolitaja, mentor ja raamatu “Eduka veebikoolitusäri alustalad” autor. Sigriti peamiseks kireks on aidata teistel alustajatel ettevõtjatel luua endale edukas koolitamise ja nõustamise äri online keskkonnas ning tema loodud Inspiraatorid kogukonnas on vähem kui kahe aastaga kokku kogunenud üle 1000 koolitaja, terapeudi, coachi, kogemusnõustaja.

Marika Juusu on töötanud turundus- ja müügivaldkonnas rohkem kui 15 aastat. Tema erilisteks lemmikuteks on automatiseeritud müügi- ja turundussüsteemid, mis toovad järjepidevalt uusi kliente pardale. Meiliturundus on üks väga oluline osa sellest.

Viivika Lumberg on meiliturundusagentuuri Maildo asutaja. Igapäevaselt saadab ettevõte oma klientide nimel välja enam kui 300 000 kirja päevas ja seda nii Eestis kui välismaal. Meiliturundus kui kõige kõrgema ROI-ga tegevus on Viivika lemmik turunduskanal, kuna see on kõige enam seotud väga hea kliendisuhte hoidmisega.

Kursusega saad liituda kuni 25. veebruari südaööni ainult 198€ eest.

Võimalik tasuda kolmes võrdses osas (66€) kolme kuu jooksul, ilma lisatasudeta.

Digitaalne online assistent aitab kui on palju tööd

Kursuse autorist

Kairi Mäe on virtuaalne assistent, kel on suured kogemused kodulehekülgede üles ehitamisel ja haldamisel. Oma teadmisi on ta täiendanud mitmesugustel erialastel koolitustel, sest ta naudib uute programmide avastamist ja õppimist.

Tänapäeva infomüras on klientide tähelepanu püüda ja köita üha raskem. Samas on see ettevõtte kestmiseks ja kasvuks ääretult oluline.  Ettevõtjate aitamiseks lõigi Kairi koolituse, mille abil kodulehekülje sisu ja ülesehitus optimeerida, et köita rohkem külastajaid ja muuta nad ostvateks klientideks.

Pärast kursuse läbimist saad enesekindlalt öelda, et sinu koduleht toetab sinu müügistrateegiat täiel määral. Mõistad, kuidas külastajaid suunata ja veenda ning kogu see protsess tundub nüüd lihtne. Sa ei tunne enam, et see on raketiteadus, vaid pigem igapäevane ja saavutatav ülesanne.

Tagasiside klientidelt

"Kairi on kodulehe tegija, kellega saab asju arutada laiemalt, kui tema kodulehe tegija funktsioon nõuaks. 

Kuna tegu on puhkemaja kodulehega, tuli ta vastavalt minu soovile puhkemajja kohale. See andis talle suurema võimaluse olukorrast ja võimalustest aru saada ja kaasa rääkida. 

Ta pakkus välja kodulehe struktuuri, vormi ja tegi ettepanekuid sisu suhtes, ning tuli vastu ka eelnevalt kokku leppimata täiendustele. 

Tema töötempo oli kiire ja töö kvaliteet ehk tulemus hea. Samas on ta nõus ka hiljem vastama veebilehega seotud küsimustele ning avatud edaspidisele koostööle, kui vajadus peaks tekkima."

Aili Rosenberg

Leesoja puhkemaja

"Mul on olnud Kairiga 2 väga meeldivat koostööd. Tänu talle on mul nüüd kodulehel ladusalt töötav epood ning uudiskirjad jõuavad meililistini lendleva kergusega. 

Mulle väga meeldib Kairiga koos töötades tema põhjalikkus, täpsus, kaasa mõtlemine. Näiteks avaldasin soovi, et ostukorvis ei oleks virtuaalse toote ostmisel vaja lisada aadressi jms infot ja Kairi nuputas välja, kuidas nii saaks. Ehk siis isegi kui ta kohe ei tea, ta uurib välja. 

Kairiga on meeldiv ja kerge suhelda. Meie koostöö hõlmas ka õpetamist, et oskaksin edaspidi ise oma veebipoodi edasi arendada ja tooteid lisada ning läbi Smaily uudiskirjad teele panna.

Kui Sa oled tehnilisi samme oma ettevõttes edasi lükanud, nagu mina seda teinud olin, siis haara võimalusest. Ütle mida Sa soovid ja mõne aja pärast ongi valmis. Appi, sellega võib ära harjuda! 😃

Kairi reaalselt vabastas minu tööaega uuteks tegemisteks! Aitäh Kairi, suurepärase ja sujuva koostöö eest!"

Kadri Keerme

Coach

"Mul on Kairiga väga positiivsed kogemused.

Kui sa talle midagi usaldad, siis saad rahulikult oma asjadega tegeleda, sest tead, et ta teeb need vajalikuks ajaks ilusti ära.

See on toonud mõnusalt rahu minu tegemistesse ja saan keskenduda just nendele asjadele, kus mind asendada ei saa.

Soovitan soojalt! 😊✨"

Armin Pajula

Coach

“Kairiga koostöö sujus ladusalt ja lihtsalt, väga meeldiv suhelda ning mulle väga meeldis see, kuidas ta mõtles päriselt kaasa. 

Selline abiline teeb päriselt ettevõtja elu lihtsamaks, mitte ei tee tööd juurde. 

Kiire õppija ja iseseisev tegutseja. Olen väga tänulik ja soovitan omalt poolt teda neile, kes otsivad assistendi näol partnerit, kes mõtleb kaasa.”

Liina Ostumaa

Assistendikool

Kursusega saad liituda kuni 25. veebruari südaööni ainult 198€ eest.

Võimalik tasuda kolmes võrdses osas (66€) kolme kuu jooksul, ilma lisatasudeta.

Korduma kippuvad küsimused

Jah saab, saada mulle e-mail (info@assisting.ee) firma andmetega ning teen sulle arve.

Kursus algab 29.veebruaril sissejuhatava kohtumisega. Jagan seal boonuste ligipääse.
Boonus Birgit Itse-ga toimub 7.märts kell 11:00, kus Ta tuleb meile live esinema. 

Igal teisipäeval ja neljapäeval kell 11:00. Kuupäevadel: 29.02, 05.03, 07.03, 12.03, 14.03, 19.03, 21.03, 26.03 ja 28.03

Jah, Zoomi salvestused jäävad pooleks aastaks ülesse Facebooki gruppi. Saad neid igal ajal järgi vaadata. 

Viimane kuupäev salvestusi vaadata on 30. september 2024

Scroll to Top