E-poe tegemine

Pärnumaale tulev lillepood soovis oma olemasolevale kodulehele lisada e-poodi, millel on kindlad tarnetsoonid. Samuti kogu kodulehe disaini ülevaatamist ning parandamist. 

Algselt on WooCommercel kogu Eesti tarnetsoon, kuid klient soovis luua erinevatesse piirkondadesse erineva hinnaga kullerteenuse. Kahjuks ei võimalda WooCommerce lihtsasti seadistada sellist tegevust. Kõige kitsam piirkond mida saab valida on Eesti.

Minu ülesandeks oli leida õiged suunakoodid vastavatele piirkondadele, sisestada need süsteemi ning tagada, et ostukorvis kuvatakse vastavalt suunakoodile õige hind. Tänu sellele saab klient pakkuda kohandatud tarnevalikuid vastavalt erinevatele piirkondadele ja nende hindadele.

Kliendi tagasiside tehtud kodulehele:

"Koostöö Kairiga on väga meeldiv, toetav ja inspireeriv. Kogesin tema kiiret reageerimisvõimet, kõrgel tasemel professionaalsust ja inimlikku lihtsust.

Minu poolt tellitud koduleht oli valmis juba mõne päevaga, sealjuures kujundus sai väga maitsekas ja ta oskas leida just need õiged sõnumid, mida lehel rohkem esile tuua.

Kümne minutiga oskas ta ka mulle väga lihtsalt selgeks teha võtted, kuidas oma tekste muuta ja pilte lisada, nii et sain ka ise enesekindlust juurde. Lisaks veel kuhjaga häid ideid, mida edaspidi teostada 🙂

Kes unistab ideaalsest assistendist, kes pakub kiiret, usaldusväärset ja professionaalset abi - soovitan Kairit südamest ja soojalt!"
Piret Kiristaja
Holistiline terapeut
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

Scroll to Top