Virtuaalassistent Kairi

Mina olen Kairi, sündinud Pärnus ja nüüdseks mitmeid aastaid elanud Tallinnas. Olen inimene, kellele meeldivad erinevad tegevused, kellele pakub huvi kui saab midagi koostada, planeerida ja organiseerida. Need on tegevused mis panevad mul silma särama. Arvatavasti selle tõttu olen ma lisaks oma tavapärasele tööle tegelenud erinevate sündmuste juures vabatahtlikuna.

Olen lõpetanud Pärnumaa Kutsehariduskeskuses Sekretäri eriala. Õpingute kõrvalt aitasin mõned aastad Kõveri puhkekeskust ja olin seal sekretär, hiljem töötasin aastaid tootmisettevõttes planeerimise assistendina. Peale seda tõi elu mind Tallinnasse, kus töötasin peaaegu 4 aastat osakonnajuhina.

Mis mind sütitab?

Näiteks eelmisel töökohal tehases, seal olid erinevates osakondades ühed väiksemad tooted riiulites. Alltöövõtjad käisid neid täitmas selliselt, et võtsid toote ja jalutasid riiuli ees kuni leidsid õige asukoha kuhu kaup käis. Sel hetkel kui tööprotsesse muudeti ja nende toodete riiulitesse panek anti meie osakonnale, läks minul silm särama. Ma kaardistasin kõigi osakondade riiulid, mis tooted millistes riiulites asuvad. Kandsin tooted Excelise ja markeerisin riiulid vastavate aadressidega. See andis selle, et kui toode tuli, sai kiirelt arvutist vaadata millises riiulis toode asub ning juba õige riiuli juurde minna. Tõsi on see, et lisandus üks tegevus, pidi arvutist vaatama kus kaup asub. Kuid tänapäeva Excel annab kiiresti vastused ning ajakulu mis riiulite ees jalutamisele kulus – kadus.

Digitaalne online assistent aitab kui on palju tööd Kairi Mäe


Vabatahtlikud tegevused:

Läbi aastate on mulle meeldinud teha vabatahtliku tööd. Mulle meeldib, kui saan aidata mõne sündmuse, ürituse korraldamisele kaasa. Olen teinud vabatahtliku tööd mitmetel aladel, mõned näited:

• Pärnu Kahe Silla klubis olin vastutav sponsorreklaami väljapaneku eest. Kogusin kokku sponsorite bännerid ja lipud, mõtlesin välja plaani, kuidas need omavahel stardikoridori sobiksid ning sündmuse päeval organiseerisin nende ülesse paneku ja maha võtmise.

• Ironmanil aitasin toidupakkide komplekteerimisel. Jälgisin, et igas punktis olevad vabatahtlikud saaksid õige koguse toidupakke ja toimetasin need kohale.

• Häkatonil sain esimesel korral aidata tehnilise poolega (veebipõhine üritus), vaadates et kõik toimiks Zoomis ning sättisin kohtunikele lava valmis esinemiseks. Teisel korral toimus üritus füüsiliselt, siis aitasin registreerimisega, kutsusin osalejaid õigeaegselt töötubadest lavale oma teemat esitlema, ning tuletasin meelde söögipause. Lisaks sättisin kohtunikele otsustamiseks ruumi valmis ja aitasin seal kus vaja oli.

• Viimasel ajal olen käinud autospordi võistlustel abiks. Seal ma suhtlen võistlejatega; kontrollin võistlejate riideid, kas need vastavad ette antud tingimustele; vajadusel olen abistanud võistlejate suunamisel neile kuuluvasse boksialasse; asendanud line upi kes kontrollib juhi valmisolekut sõiduks ning lubab võistleja soojendusringile; ning abistanud seal kus vaja.

Virtuaalne sekretär administraator Kairi Mäe

Elus peab erinevaid asju proovima, et avastada milleks kõigeks me võimelised oleme. Ma ei karda erinevaid ülesandeid ja väljakutseid, sest nende käigus ma õpin ja omandan uusi teadmisi. Samas kui ma näen, et minust ei ole sulle kasu, siis ma julgen seda ka öelda. Olen valmis õppima uusi asju, kuid ei ole mõtet raisata mõlema aega sellele, millest ma kohe üldse midagi ei tea. Kui uute teadmiste omandamine on minu jaoks liialt ajakulukas ja mõistlikum on pöörduda kellegi teise poole, annan ma sellest sulle teada. Leiame hoopis teised tegevused, millega vajad abi ning millega ma saan päriselt sind aidata.

Olen kiire õppimisvõimega, täpne, kohusetundlik ning mulle meeldib pakkuda erinevaid lahendusi ja mõtteid.

Parimad lahendused tulevad tihtilugu koostööst. Saan olla sinu värske pilk probleemidele - vaatan kuidas asjad toimivad, ning pakun enda poolt ehk mõne uue mõtte.

Päikest ☀
Kairi Mäe
Scroll to Top