E-poe tegemine

Kadri omab juba valmis kodulehte, mida ta soovib ise muuta. Ta soovis endale e-poe lisamist, et ta saaks tulevikus kursuseid pakkuda veelgi mugavamalt.

Seni oli tema lahendus see, et inimesed registreerisid ennast kursustele, Kadri koostas arve ja klient tegi ülekande.

E-poe lisamisega saab aga asi klientide jaoks mugavamaks, kuna nad saavad valida toote ja teha koheselt pangalingiga makse. Lisaks säästab see Kadri aega, kuna ta ei pea enam manuaalselt arveid klientidele saatma.

Pärast e-poe seadistamist kohtusin Kadriga Zoomis ja õpetasin talle, kuidas ta saab ise oma tooteid e-poodi lisada. See võimaldab tal igal ajal vajalikke muudatusi teha, ilma et ta peaks teenust sisse ostma.

Valmis e-pood - Kadri Keerme

Lisaks kodulehele sain talle pakkuda tuge uudiskirja platvormi kasutamisel. Varasemalt olid kõik kontaktid ja erinevad kursuse listid Exceli tabelis. Uudiskirju saates sai Outlookist saata kuni 50 kirja korraga, mis võttis alati palju aega.

Lisasin Smailysse üle 700 kontakti, lõin 17 erinevat kursuse segmenti, et Kadri saaks vajadusel saata spetsiifilisi kursuseid puudutavaid kirju eraldi sihtrühmadele. Lisaks lõin kirjapõhja malli Kadri bränditoonides ja jalusega, mida saab ta tulevikus korduvalt taaskasutada.

Kliendi tagasiside tehtud e-poele ja Smailyle:

Mul on olnud Kairiga 2 väga meeldivat koostööd. Tänu talle on mul nüüd kodulehel ladusalt töötav epood ning uudiskirjad jõuavad meililistini lendleva kergusega.

Mulle väga meeldib Kairiga koos töötades tema põhjalikkus, täpsus, kaasa mõtlemine. Näiteks avaldasin soovi, et ostukorvis ei oleks virtuaalse toote ostmisel vaja lisada aadressi jms infot ja Kairi nuputas välja, kuidas nii saaks. Ehk siis isegi kui ta kohe ei tea, ta uurib välja.

Kairiga on meeldiv ja kerge suhelda. Meie koostöö hõlmas ka õpetamist, et oskaksin edaspidi ise oma veebipoodi edasi arendada ja tooteid lisada ning läbi Smaily uudiskirjad teele panna.

Kairi reaalselt vabastas minu tööaega uuteks tegemisteks! Kui Sa oled tehnilisi samme oma ettevõttes edasi lükanud, nagu mina seda teinud olin, siis haara võimalusest. Ütle mida Sa soovid ja mõne aja pärast ongi valmis. Appi, sellega võib ära harjuda! 😃

Aitäh Kairi, suurepärase ja sujuva koostöö eest!
Kadri Keerme
Coach
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

Scroll to Top