Virtuaalne assistent - KKK

Sul tekkis küsimusi? 
Vaata kas leiad vastuse siit leheküljelt.
Kui ei leia, siis kirjuta mulle ja vastan sinu küsimustele.

Läbi virtuaalse assistendi võidad endale vajaliku aega juurde tänu sellele, et annad tööülesanded mida ise ei soovi või jõua teha assistendile. Assistendi ja virtuaalse assistendi vahe on see, et sa ei pea looma töökohta ja maksma palka ning palgakulusid, vaid sa maksad tehtud töötundide eest. Nii hoiad sa oma kulusid kokku ning saad panustada tekkinud vaba aja oma ettevõtte kasvatamisele.

Mikro- ja väikeettevõtjatele kes kulutavad liialt aega väikestele kõrvalistele tegevustele, selle asemel, et tegeleda ettevõtte põhitegevusega.

Mis on see asi, millega sa ise tegeleda ei taha? Mõni tüütu või ebameeldiv ülesanne, mida on vaja teha kuid mille saaks kellelegi teisele delegeerida. Tea neid tegevusi ning kasuta oma väärtusliku aja vabastamiseks virtuaalassistendi abi.

Virtuaalne assistent vastutab sinu administratiivtöö eest – otsib infot, töötleb ja sisestab andmeid, tellib kaupa, vastab sinu e-kirjadele, aitab sind sotsiaalmeediaga, teeb ja haldab broneeringuid, assisteerib ürituste korraldamisel jpm.
Vaata minu teenuste lehekülge ja saad rohkem informatsiooni, millega saan sulle abiks olla.

Suhtlemiseks saab endale sobivaid suhtluskanaleid kasutada. Näiteks telefonikõne, e-mailid, Messengeri ja WhatsAppi sõnumid ja häälsõnumid, Zoom kohtumisteks ja videokõnedeks.

Sul on vabadus valida endale sobiv maht, kas ühekordne teenus, projektipõhine või igapäevane tugi. Saad assistendi abi kasutada nii 1-2 tundi nädalas/kuus/aastas või ühe ülesande/tegevuse kaupa.

Kõik sõltub sinu vajadustest, olukorrast ja valmisolekust. Mõned punktid, mis aitavad otsustada, kas sul on vaja assistendi abi:

1. Töömaht ja ajaressurss: Kui tunned, et sa oled ülekoormatud tööülesannetest ja ei suuda kõigega ise hakkama saada.

2. Spetsiifilised ülesanded: Kui sul on konkreetsed ülesanded või tegevused, millele soovid keskenduda ja mis võtavad palju aega, võib assistendi palkamine aidata oma aega paremini hallata.

3. Rutiinsete ülesannete delegeerimine: Virtuaalsed assistendid on eriti head rutiinsete ülesannete abistamisel, nagu e-posti haldamine, kohtumiste korraldamine või andmete sisestamine.

4. Töö iseloom: Kui sinu töö hõlmab palju mitmekesiseid ülesandeid, millest osa võiks olla delegeeritav, siis võib virtuaalse assistendi kasutamine olla tõhus.

Kui tunned, et sul on vaja abi, ning sa tead milliseid ülesandeid ära delegeerida, siis on õige aeg leida endale virtuaalne assistent.

1. Kirjuta mulle ja lepime kokku kohtumise konsultatsiooniks.
2. Kohtumisel arutame, millega vajad abi ja mis on sinu eesmärgid. Räägime läbi kas ja kuidas saan sind aidata ning milline on teostatavate tööde ajaline plaan ja meie peamised suhtluskanalid.
3. Sõlmime teenuse osutamise lepingu, ühtlasi tagab see konfidentsiaalsuse.
4. Aja arvestamiseks kasutan spetsiaalset programmi ning projekti lõppedes esitan sulle arve koos detailse aruandega tehtud tööst. Püsiva koostöö puhul esitan iga uue kuu alguses arve eelmise kuu kohta koos detailse aruandega tehtud tööst. Soovi korral saad määrata mulle töötundide piiri kuus.

Scroll to Top