Kodulehel muudatuste tegemine

Klient vajas abi oma kodulehe teenuste lehekülje ülesehitamisel. Algversioon oli pikk tekst, mis oli peaaegu jälgimatu ja kolm erinevat teenust oli kokku pandud ühele leheküljele.

SEO seisukohast ei ole soovitatav pakkuda kolme erinevat teenust ühel lehel, kuna see võib halvendada lehe nähtavust otsingutulemustes.

Tegin lehe ümber, luues igale teenusele oma eraldi lehekülg. Sissejuhatava pika teksti muutsin lõikudeks ja lisasin esiletõstetud sõnad, see muudab lehe visuaalselt atraktiivsemaks ja suurendab tõenäosust, et külastajad loevad seda ka tegelikult.

Kliendi tagasiside tehtud kodulehele:

"Koostöö Kairiga on väga meeldiv, toetav ja inspireeriv. Kogesin tema kiiret reageerimisvõimet, kõrgel tasemel professionaalsust ja inimlikku lihtsust.

Minu poolt tellitud koduleht oli valmis juba mõne päevaga, sealjuures kujundus sai väga maitsekas ja ta oskas leida just need õiged sõnumid, mida lehel rohkem esile tuua.

Kümne minutiga oskas ta ka mulle väga lihtsalt selgeks teha võtted, kuidas oma tekste muuta ja pilte lisada, nii et sain ka ise enesekindlust juurde. Lisaks veel kuhjaga häid ideid, mida edaspidi teostada 🙂

Kes unistab ideaalsest assistendist, kes pakub kiiret, usaldusväärset ja professionaalset abi - soovitan Kairit südamest ja soojalt!"
Piret Kiristaja
Holistiline terapeut
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

 
 

 

 

Scroll to Top