Tehtud koduleht

Enne kodulehe loomist toimub iga kliendiga virtuaalne kohtumine. See aitab kiiremini ja selgemalt paika panna kodulehe sisu ja eesmärgid. Kirjavahetuse asemel on kõne efektiivsem, kuna see võimaldab koheselt vastata küsimustele ning selgitada kui midagi on arusaamatu.

Kohtumise ajal uurin kliendilt, millist tüüpi kodulehte ta soovib ja kas tal on ideid, milline kujundus peaks olema. Samuti pakun omalt poolt, millised leheküljed võiksid kodulehel olemas olla ja uurin mis värve ning pilte klient soovib kasutada.

Kuna kodulehti võib luua väga erinevate teemade ja valdkondade jaoks, siis saadan kliendile peale kõnet küsimused, mis aitavad mul paremini mõista nende ettevõtet, sihtrühma ja toote või teenuse eripära. Tekstide osas keskendun sellele, et kodulehe sisu peaks kõnetama külastajaid ja rääkima nende probleemidest ning lahendustest, mitte ainult tootest või teenusest endast.

Lootuseleidja puhul soovis klient üheleheküljelist kodulehte, kuna teksti oli vähe. Kodulehe värviks pidi tulema helesinine ning klient saatis 23 looduspilti ja mitmeid tootepilte, et saaksin valida sealt sobivaimad välja.

Kodulehele tuli inimeste tutvustav osa, mis aitab luua usaldust. Lisaks hinnakiri ja kontaktivorm.

Igat kodulehte tehes teen vajalike pluginatega seotud allalaadimised, seadistamised ning soovi korral näitan kliendile, kuidas kodulehel iseseisvalt tekste uuendada.

Kliendi tagasiside tehtud kodulehele:

Kairi poolt tehtud Lootuseleidja kodulehega jäin väga rahule.

Mul endal puudus selge visioon, kuid profesionaalne lähenemine lahendas kõik korrektselt.

Kogu informatsioon mida soovisin kodulehel näha on korrektselt paigutatud, selgesti sõnastatud ja hea kujundusega. Aitäh
Ivi Kipper
Lootuseleidja
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

Scroll to Top