Tehtud koduleht

Varasemalt kasutas klient WIX-i platvormi oma kodulehe jaoks, kuid selle aastatasu on kõrge ning seetõttu soovis klient kolida üle WordPressi platvormile.

Uue kodulehe tekstid sain olemasolevalt kodulehelt ja disaini osas sain vabad käed.

Iga kodulehe loomise protsess algab vajalike pluginatega, mille ma seadistan (nt küpsised, varundus, SEO, analüütika jne).

Lisasin avalehele kaks bänneri osa. Üks neist on mõeldud olukorrale, kus ühtegi sündmust ei ole tulemas, samas kui teine võimaldab lisada pildi tulevastest sündmustest. Vastavalt olukorrale on üks bännerikujundus peidus ja teine nähtav.

Esimene bänner nähtav, teine peidus:

Kodulehele tehtud erinev bänneri paigutus

Kodulehe vaade:

Kodulehele tehtud erinev bänneri paigutus

Esimene bänner peidus, teine nähtav:

Kodulehele tehtud erinev bänneri paigutus

Kodulehe vaade:

Kodulehele tehtud erinev bänneri paigutus

Praktikute lehekülg on kujundatud nii, et arvuti ja tahvelarvuti vaates on võimalik klientidel lugeda lühikest tutvustust ning vajutades “Loe edasi” avaneb pop-up aken pikema informatsiooniga. See võimaldab klientidel esimeste lausetega samastuda ja leida endale sobiv tugi. Telefonivaates on leht optimeeritud nii, et praktikute pildid on kõrvuti ning nende peale vajutades avaneb lisainformatsioon iga praktiku kohta.

Kodulehe arvuti/tahvelarvuti vaade:

Kodulehe erinevad vaated arvutis ja telefonis

Kodulehe telefonivaade:

Kodulehe erinevad vaated arvutis ja telefonis

Varem olid tulevased sündmused WIX-i kodulehel ja kliendi enda lehel eraldi. See aga tähendas topelt kirjade saatmist.

Nüüd suunatakse külastajad sündmuse lehelt otse kliendi lehele, kus nad saavad sooritada ostu. See vähendab vajadust kontakte koguda ja kirju saata erinevatest kohtadest.

Kokku valmis 11 lehekülge ning koduleht on saadaval nii eesti kui inglise keeles.

Kliendi tagasiside tehtud kodulehele:

"Koostöö Kairiga on väga meeldiv, toetav ja inspireeriv. Kogesin tema kiiret reageerimisvõimet, kõrgel tasemel professionaalsust ja inimlikku lihtsust.

Minu poolt tellitud koduleht oli valmis juba mõne päevaga, sealjuures kujundus sai väga maitsekas ja ta oskas leida just need õiged sõnumid, mida lehel rohkem esile tuua.

Kümne minutiga oskas ta ka mulle väga lihtsalt selgeks teha võtted, kuidas oma tekste muuta ja pilte lisada, nii et sain ka ise enesekindlust juurde. Lisaks veel kuhjaga häid ideid, mida edaspidi teostada 🙂

Kes unistab ideaalsest assistendist, kes pakub kiiret, usaldusväärset ja professionaalset abi - soovitan Kairit südamest ja soojalt!"
Piret Kiristaja
Holistiline terapeut
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

Scroll to Top