Tehtud koduleht

Piret võttis minuga ühendust sooviga viia Smaily kodulehe sisu üle WordPressi platvormile. Pikaajalisena Smaily kasutajana oli ta märganud, et see platvorm ei ole üldse SEO-sõbralik.

Kuna Piret tegeleb alaga, mis on minujaoks tundmatu, siis enne töö alustamist uurisin, milliste märksõnadega ta soovib oma kodulehel välja tulla ja millised on peamised probleemid või mured, millega tema poole pöördutakse. Ta mainis, et on alles ühe kursuse raames neid märksõnu paika panemas, kuid esialgsed märksõnad on: holistiline teraapia, holistiline, peegeldamine, refleksoloogia ning hirmudest ja pingetest vabanemine.

Disaini osa sain vabad käes, võin kõike muuta, kuid peaksin kasutama tema roosat brändivärvi.

Tegin muudatusi mitmes kohas, et tagada kodulehe atraktiivsus ja efektiivsus. Tõstsin ümber mõned lehekülgede pildid, et luua kodulehele haaravam disain, mis innustab külastajaid edasi uurima. Korrigeerisin avalehe sisu, lisades esmalt teemad, mis kõnetavad külastajaid ja alles seejärel keskendudes hariduslikule taustale, sest külastajad tahavad teada, millist kasu nad kodulehelt saavad.

Iga kodulehe loomise protsess algab vajalike pluginate seadistamisega (nt küpsised, varundus, SEO, analüütika jne).

Kodulehte tehes lisasin H1 põhipealkirjadesse märksõnu, mis sobivad nii teadlikele otsijatele kui ka neid, kes pole kindlad, millist teraapiat nad vajavad. Lisasin SEO jaoks meta-kirjeldused, märksõnad ning piltidele Alt ja Title pealkirjad.

Tõstsin ümber kokku kuus lehekülge ning kodulehe üleandmisel õpetasin Piretile, kuidas ta saab ise muudatusi lehekülgedel teha.

Mis puudutab Smaily kodulehte, siis selle:

Plussid

  • Tasuta.
  • Lihtne ja kiire valmis saada.
  • Kontaktivormiga liitunud inimesed on samal platvormil.

Miinused

  • Pikk ja lohisev link mis on vaja teha Bitly vms lingi lühendamise programmiga ilusamaks.
  • Puudub võimalus Meta kirjeldusi lisada (Google ja SEO jaoks oluline).
  • Puudub võimalus SEO pluginaga olulisi märksõnu lisada, millega soovid Googlest välja tulla.
  • Piltide kirjeldused ei oma Google silmis tähtsust (WordPressi lehel aitavad need Sul Googles välja tulla).
  • Väiksem võimalus luua ilus disain.

Kliendi tagasiside tehtud kodulehele:

Koostöö Kairiga on väga meeldiv, toetav ja inspireeriv. Kogesin tema kiiret reageerimisvõimet, kõrgel tasemel professionaalsust ja inimlikku lihtsust.

Minu poolt tellitud koduleht oli valmis juba mõne päevaga, sealjuures kujundus sai väga maitsekas ja ta oskas leida just need õiged sõnumid, mida lehel rohkem esile tuua.

Kümne minutiga oskas ta ka mulle väga lihtsalt selgeks teha võtted, kuidas oma tekste muuta ja pilte lisada, nii et sain ka ise enesekindlust juurde. Lisaks veel kuhjaga häid ideid, mida edaspidi teostada 🙂

Kes unistab ideaalsest assistendist, kes pakub kiiret, usaldusväärset ja professionaalset abi - soovitan Kairit südamest ja soojalt!
Piret Kiristaja
Holistiline terapeut
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

 
 

 

 

Scroll to Top