Tehtud koduleht

Veska Söök ja Kook (mitte segi ajada neid Veska grilliga) omanikud tegutsevad aktiivselt Facebookis. Nad otsustasid luua kodulehe, et laiendada oma teenuste pakkumist, sealhulgas tortide tellimust ning ruumide renti. Kuigi nende põhitegevus keskendub lõunasöökidele ja maja on tihti tipptunnil täis, nägid nad vajadust suurendada teadlikkust oma teistest teenustest.

Kodulehe esilehele valisin ahvatlevad pildid nende pakutavatest lõunasöökidest, kringlitest, tortidest ja kohvikust. Esialgne pilt, mis sai loodud, sobis Facebooki kaanepildiks. Muutsin seda pilti mitmel korral, et see sobiks kodulehe laiusega. Lõpuks lõin kaks erinevat bänneri versiooni: ühe arvuti vaate jaoks ja teise, mis on lisatud tahvelarvuti ja mobiilivaate jaoks, et tekst oleks selgelt loetav ka väiksematel ekraanidel.

Klientide tagasisided sai võetud Google arvustustest ja juurde lisatud suunav link, mis viib külastajad Googlesse tagasisidesid lugema. See võimaldab kliendil lugeda uusi tagasisidesid ilma, et peaks neid käsitsi kodulehele lisama.

Kodulehe menüüsse lisasin toidu põhimenüü, et inimesed saaksid juba ette oma söögi välja valida, ning lisatud Facebooki plugin võimaldab kuvada igapäevaseid lõunapakkumisi otse kodulehel.

Tortide ja kringlite tellimise ning ruumide rendi jaoks lõin eraldi leheküljed, mis on otsingumootoritele optimeeritud eraldi SEO pealkirjade, tekstide ja meta-kirjeldustega. Iga lehekülg sisaldab ka atraktiivseid pilte ja kontaktivormi, mis teeb ühenduse võtmise lihtsaks.

Kogu koduleht on kujundatud võimalikult puhtas stiilis, kasutades musta, valget ja kulda, mis olid kliendi soovitud värvid.

Kokku valmis 6 lehekülge.

Kliendi tagasiside tehtud kodulehele:

Kairi poolt tehtud Lootuseleidja kodulehega jäin väga rahule.

Mul endal puudus selge visioon, kuid profesionaalne lähenemine lahendas kõik korrektselt.

Kogu informatsioon mida soovisin kodulehel näha on korrektselt paigutatud, selgesti sõnastatud ja hea kujundusega. Aitäh
Ivi Kipper
Lootuseleidja
Kas soovid endale kodulehte või muuta oma olemasolevat kodulehte? Võta minuga ühendust ja paneme plaani paika.

Broneeri 30-minutiline tasuta virtuaalne konsultatsioon.
Räägime ja teeme kindlaks, kuidas saan aidata?

Scroll to Top