99 tegevust, mida teha enne, kui koolitusega turule tuled

9,00 

 

Kas oled kursis kõigi oluliste ettevalmistustega, mis on vajalikud enne, kui oma koolitust või kursust turundama asud? Siit leiad üksikasjaliku nimekirja kõigist vajalikest ülesannetest.

99-osalisest loendist leiad mitmesuguseid tegevusi, alustades maandumislehe elementidest ja kujundusmõtetest ning lõpetades erinevate e-posti kirjade ja muude kasulike tegevustega, mille peale ei pruugi esialgu isegi tulla.

Lisaks tegevustele on Exceli tabelis viimane rida, kus saad märkida ära: Ei tee, Alustamata (punane lahter), Tegemisel (helepunane lahter), Lõpetatud (roheline lahter). See annab hea ülevaate, kui kaugel oled oma protsessis ning aitab sul jälgida edusamme ja vajadusel korrigeerida oma tegevuskava.

Sageli võib koolituse ettevalmistusprotsess olla nii keerukas ja mahukas, et mõned olulised ülesanded võivad kergesti ununeda. Lahendus on siin, et aidata sul kõiki neid olulisi samme meeles pidada ja hallata!

See nimekiri on loodud selleks, et muuta sinu koolituse, kursuse või väljakutse turuletoomise protsess sujuvamaks ja hõlpsamaks.

Ja parim osa? Kõik need 99 tähtsat tegevust on saadaval vaid 19 euro eest! See on väike hind suure potentsiaaliga edu saavutamiseks. Ära lase olulistel ülesannetel ununeda. Mis eriti hea, sa saad seda tabelit alati taaskasutada uue koolitusega välja tulemisel.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “99 tegevust, mida teha enne, kui koolitusega turule tuled”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Virtuaalne assistent delegeeri99 tegevust, mida teha enne, kui koolitusega turule tuled
9,00 
Scroll to Top