Salvestus: Jagan sinuga harjutust, millega jõuad oma toote sügavama kasutegurini.

17,00 

 

21. veebruaril toimus VIP töötuba “Kuidas luua mõjusaid turundustekste”. Selles töötoas jagasin ma osalejatele kirjutamisharjutust, mis aitas neil süveneda oma toodete ja teenuste tekstidesse.

1-tunnise töötoa jooksul tutvustasin ma harjutust, tõin näite. Lisaks andsin ma personaalset tagasisidet neljale osalejale, kes esitasid oma harjutuse. Minu kommentaarid aitasid neil mõista, millest veel kirjutada, milliseid mõtteid veel kaaluda ning milliseid küsimusi endalt küsida, et nende turundustekstid saaksid veelgi paremaks.

Nüüd on sul võimalus osa saada sellest ainulaadsest kogemusest ja tuua oma kodulehe turundustekstid uuele tasemele. Saad küsida endalt samu küsimusi ning kasutada minu nõuandeid kõigi oma toodete ja teenuste kirjeldamisel.

Osta juba täna ja avasta, kuidas muuta oma turundustekstid tõeliselt mõjusaks ning saavutada soovitud tulemused oma kodulehe müügis!

 

VIP töötoa tagasiside:

“Seal koos läbi tehtud ülesanne oli tõesti hästi lihte, lausa geniaalselt lihtne, kuid tõhus. See ülesanne aitas mul oma toodet hoopis teise nurga alt näha ning leida emotsionaalsema põhjuse, miks klient seda vajab.” – Kertu

“Ma sain sealt väga ägeda tööriista ja uued küsimused. Sain ühe väikese kavala nõksu, kuidas iseendalt oma toote või teenuse kohta edasi arendavat küsimust küsida. See avardas minu mõtteid ja kirjeldust veelgi rohkem.” – Liisa

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Salvestus: Jagan sinuga harjutust, millega jõuad oma toote sügavama kasutegurini.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…

Virtuaalne assistent delegeeriSalvestus: Jagan sinuga harjutust, millega jõuad oma toote sügavama kasutegurini.
17,00 
Scroll to Top